Ексклюзиви
Неділя, 22 квітня 2007 16:26

Українські гроші в Ізраїлі продають аркушами

Автор: фото: PHL
  Нерозрізаний аркуш 200-гривневих банкнот 2007 року випуску презентують на прес-конференції Національного банку України
Нерозрізаний аркуш 200-гривневих банкнот 2007 року випуску презентують на прес-конференції Національного банку України

Нумізматичний магазин "Татта коїнз" у столиці Ізраїлю Тель-Авіві торгує українськими грошима — банкнотами й колекційними монетами.

— Монети добре продаються, — запевняє менеджер Саймон Бах. — Пам"ятні, до ювілею актриси Крушельницької, номіналом 2 гривні у нас коштують 80 доларів. А монети до 10-річчя Конституції України — 199 доларів. Їх випустили мало, тому ціна висока.

Монету можна замовити через Інтернет. За $5,5 її запакують у футляр і надішлють до будь-якої країни. Українські паперові гроші замовляють здебільшого із США. До України їх надсилати не можна — конфіскує українська митниця.

Найшвидше розкуповують аркуші нерозрізаних, щойно з фабрики, банкнот. Блок із шести 10-гривневих банкнот продають за $60. Аркуш 2-гривневих банкнот — за $15,99. Виносити гривні цілими аркушами з фабрики держзнаків не можна. Однак Бах запевняє: гроші справжні.

Нову банкноту номіналом 500 грн виставили на продаж за $149, наполовину дорожче її вартості. Нові 200-гривневі банкноти в Ізраїлі поки що не пропонують. Бах запевняє, що їх теж продаватимуть аркушами.

Зараз ви читаєте новину «Українські гроші в Ізраїлі продають аркушами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода