Ексклюзиви
Четвер, 03 травня 2007 19:20

Платять за утримання безпритульної тварини

Волонтери Молодіжної ліги захисту тварин пропонують киянам узяти на догляд кішку чи собаку. За день платять 5–10 грн. Кормом забезпечують.

— За котиком чи собакою наглядає куратор, — розповідає 26-річна  Ірина Терещенко, президент Ліги. — Привозить сухий корм, наглядає за здоров"ям. Із тимчасовим господарем підписуємо договір, у ньому зобов"язуємося забрати тварину назад. Показуємо довідку про ветогляд.

Людина вибирає, кого вона хоче взяти на утримання — кошеня, цуцика чи дорослу тварину. Трапляються породисті собаки.

— Головне, щоб охочі мали достатньо часу на догляд, — пояснює Ірина. — Взяти тварину часто зголошуються пенсіонери й інваліди. Молоді сім"ї беруть наших собак, щоб не купувати. Ідеальний варіант — якщо кіт чи пес житиме у квартирі, де нема інших тварин. Якщо є кішка, до неї можемо підселити хіба що собаку.

Удома Ірина Терещенко тримає двох собак і кішку. Постійної адреси в столиці Ліга не має: на офіс бракує грошей. Свої телефони залишають у ветклініках та зоомагазинах Києва. Про утримання тварини можна дізнатися через Інтернет за адресою: www.dogicat.org

Утримання, корм та лікування двадцяти безпритульних тварин їхні захисники оплачують із власної кишені.

Зараз ви читаєте новину «Платять за утримання безпритульної тварини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода