Ексклюзиви
Середа, 26 вересня 2007 17:27

Домашній ящірці Сергій Редько купує тарганів

Черкащанин Сергій Редько, 50 років, тримає у квартирі ящірку — плямистого еублефара. Плазун живе на кухні в тераріумі. Улітку чоловік ловить для нього комах. На зиму розвів у ванній американських тарганів, якими годуватиме ящірку.

— Раніше я собак тримав, але з ними клопоту багато, — говорить він. — А еублефар непримхливий, довго живе, й годувати нескладно.

Сергій також купує корм у ветеринарній аптеці "Біоветцентр", що на вул. Благовістній у Черкасах.

— У нас можна купити й екзотичних тварин, і корм для них, — каже ветлікар "Біоветцентру" Тетяна Касперович, 44 роки. — Червоновуха черепаха коштує 30 гривень, еублефар — 80. Анаконди — від 300 гривень.

Є тут і комахи. Великі волохаті павуки-птахоїди продаються по 250 грн. Для своєї ящірки Сергій Редько купує чорних американських тарганів. Їх продають по 2 грн за коробку — 80 комах.

— Цього на тиждень вистачає, — запевняє Сергій. — До того ж вони дешеві. Мадагаскарські та кубинські таргани продаються по 10 грн.

Зараз ви читаєте новину «Домашній ящірці Сергій Редько купує тарганів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода