Понеділок, 07 липня 2008 17:24

Долар подорожчає наприкінці року

Столичні пункти обміну валют скуповують американський долар по 4,50–4,55 грн. Продають по 4,65. За тиждень курс знизився на 10 коп.

— Я вже місяць усім раджу обмінювати долари, бо він не виросте. Мої знайомі прислухалися до поради, а сторонні люди — ні, — каже Любов, 42 роки, працівниця обмінника неподалік столичного Севастопольського ринку. — Тепер прибігають перелякані, скидають "зелень". Бояться, що скоро долар коштуватиме 4,30.

Тим, хто надалі тримає заощадження в доларах, фінансові експерти радять не квапитися.

— До кінця року курс має знову зрости. Це пов"язано з тим, що великі компанії ближче до грудня почнуть оплачувати обов"язкові щорічні платежі, відповідно збільшиться обіг долара і його вартість на міжнародному ринку, — пояснює старший аналітик "Форекс-клубу" Микола Івченко, 30 років. — Знайомим, які мають заощадження до 10 тисяч доларів, раджу збувати валюту поступово. Коливання вартості долара не позначаються на цінах на харчі чи газ. Вони й далі дорожчатимуть — така світова тенденція.

Івченко вважає, що протягом року курс долара коливатиметься від 4,50 до 5,10 грн.

Зараз ви читаєте новину «Долар подорожчає наприкінці року». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода