Четвер, 22 березня 2007 18:34

Деталі "хаммера" покрили золотом

Автор: фото: Євген КОЛЕСНИК
  Працівниця компанії ”Укр Реал Ґолд” Анастасія Соломатіна позолочує захисну решітку ”хаммера”
Працівниця компанії ”Укр Реал Ґолд” Анастасія Соломатіна позолочує захисну решітку ”хаммера”

Позолочений усюдихід "Хаммер Ейч2" представила на виставці "Київ Білд-2007" столична компанія "Укр Реал Ґолд". Золотом найвищої проби — 999,9 — покрили 52 деталі: дверні ручки, дзеркала, декоративні накладні колісні диски. Салон також позолочений. Найбільше дорогоцінного металу пішло на "кенгурятник" — захисну решітку на передній частині авто. Чотири майстри працювали над машиною п"ять днів. Золото накладали за допомогою гальванізації, використовуючи електрострум.

— Найчастіше замовляють столові прибори, змішувачі, — каже 27-річна Анастасія Соломатіна, працівниця компанії "Укр Реал Ґолд". — Нещодавно ми позолочували металеві балясини на гвинтових сходах. А сходинки були зі скла — дуже гарно. Автомобілісти просять обробити емблему на капоті, дверні ручки й дзеркала.

На виставковий усюдихід дорогоцінного металу пішло на $26,59 тис. Сам "Хаммер Ейч2" у київському автосалоні "Дженерал моторз Україна" на Залізничному шосе продають за $85–96 тис. У США такий коштує $54,8–59,4 тис. залежно від комплектації.

Зараз ви читаєте новину «Деталі "хаммера" покрили золотом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі