Ексклюзиви
Середа, 24 жовтня 2007 07:09

Забіяк-депутатів не виганятимуть із сесії

На сесії Луцької міськради депутати намагалися внесли до проекту регламенту пропозицію про покарання порушників спокою в сесійній залі. Охорона мала отримати право силоміць виводити із зали обранців, які заважають головуючому і зчиняють бійки.

Каральну санкцію записав до проекту регламенту Анатолій Бірюков. Депутат запропонував заборонити блокувати головуючого, перешкоджати електронному голосуванню й битися з опонентами.

— Треба зробити регламент максимально спрощеним для ефективної роботи, — каже міський голова Луцька Богдан Шиба, 45 років.

Після гучних дебатів депутати таки відхилили пропозицію, що обмежує права і свободи народного обранця. У квітні цього року депутати Волинської обласної ради заборонили відвідувати засідання сесії начальникові обласного управління промисловості Миколі Кучеренку, 48 років, — нібито за непрофесійність. Однак чиновник оскаржив це рішення в суді й виграв справу.

Зараз ви читаєте новину «Забіяк-депутатів не виганятимуть із сесії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода