Ексклюзиви
Вівторок, 11 вересня 2007 07:07

Василь Костюк утопився в сусідській криниці

Житель села Великий Ключів Коломийського району Івано-Франківської  області Василь Костюк, 52 роки, утопився в колодязі. Чоловік збирав яблука у садку сусіда Василя Савчука, 60 років.

— Василь не був одружений, батьки померли на початку 1990-х. Жив разом із рідним братом Петром. По селу ще є двоє рідних братів і сестрер, — розповідає про загиблого сусід Савчук. — Люди у нас постійно наймали його на роботу — то бульбу підгортати, то сіно косити. Своєї господарки Василь не мав, жив із того, що заробив. Ми йому теж їсти давали.

На обійсті Савчуків два колодязі. Криниця біля хати цього року від посушливого літа зміліла. Господарі брали воду у садку. Її викопали ще за Польщі. Глибока, до 20 м. Припускають, що Василь хотів набрати води з колодязя і впав туди.

Утопленика знайшов племінник Савчука Микола. Хлопець помітив жердку у траві, підняв її і поніс до колодязя. З води стирчали ноги.

Виймати Костюка приїхало восьмеро рятувальників із Коломиї.

Зараз ви читаєте новину «Василь Костюк утопився в сусідській криниці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода