Ексклюзиви
Вівторок, 28 серпня 2007 07:14

В Івано-Франківську збудували бетонний завод

В Івано-Франківську, на вулиці Симона Петлюри, збудували комплекс із виробництва бетону, пінобетону та будівельних сумішей. Завод працює на обладнанні німецької фірми "Ельба". Автоматизовану систему контролює один оператор.

— Проект вартістю понад 16 мільйонів гривень окупиться через 2,5 року, — каже  директор підприємства Роман Василюк, 53 роки.

Виробнича потужність заводу — 100 куб. м бетону за годину. Усі марки бетону сертифіковані. Якість сировини і самої продукції контролює єдина в Західному регіоні випробувальна лабораторія бетонів.

За рахунок новітніх технологій завод може виробляти практично будь-яку марку бетону — сульфатостійкий, водостійкий, спеціальні важкі бетони. Щомісяця на завод постачатимуть близько 400 вагонів сировини з кар"єрів під Рогатином та Чернівцями.

Планується, що з 2010 року виробництво бетону складатиме 400 куб. м/день. Торік у Івано-Франківську зведено 153 тис. кв. м житла — це один із найвищих показників на душу населення в Україні.

Зараз ви читаєте новину «В Івано-Франківську збудували бетонний завод». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 4945
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути