У селі Ділове Рахівського району в хаті згоріли 55-річна жінка та її діти — двадцяти п"яти й шести років.
Дерев"яна хата стояла на околиці. Коли селяни побачили над нею дим і вибили двері, свіже повітря лише додало вогню сили.
Рахівських пожежників пізно сповістили про займання. Щоб подолати двадцятикілометровий гірський шлях від райцентру до Ділового, треба більше години. Тож рятувальники встигли лише залили водою згарище. Господарям допомогти не вдалося.
— Припускають, що займання сталося серед ночі через необережне куріння сигарет, — розповів Федір Філіп, 27 років, із прес-служби МНС. — За попередньою версією, пожежа могла статися з вини старшого сина, який на свята повернувся із заробітків. Інша версія займання — порушення правил монтажу та експлуатації електромережі.
Порівняно з минулим роком кількість пожеж на Закарпатті зросла вдвічі. Кожне п"яте загоряння забирає життя людей.












Коментарі