Неділя, 18 березня 2007 17:51

Пікетувальників із комбайнового звільнили за прогули

Робітникам Тернопільського комбайнового заводу 15 березня частково виплатили зарплату.

Упродовж дня кілька сотень працівників пікетували адміністративний корпус підприємства з плакатами "Свавіллю власника — ні!", "Гуртожитки заводу — людям!" та "Державний пакет акцій — державі!".

Напередодні 90 робітників їздили до Києва пікетувати Верховну Раду, Фонд Держмайна і Кабінет Міністрів.

— Декого звільнили через прогули, — розповідає 45-річний працівник комбайнового заводу Ігор Мосіцький. — Повністю зарплату видали тим, хто написав заяву про розрахунок із роботи, іншим запропонували звільнятися. Ми також вимагаємо, щоб керівництво заводу відмовилося від гуртожитків. Один квадратний метр житла там коштує 200 гривень. Таких грошей люди не мають. Боїмося, що після звільнення нас виселять із гуртожитків. Тому в дирекції забрали печатку ЖЕКу.

Керівництво комбайнового заводу в роботі житлово-комунального господарства виявило чимало порушень.

— Нам так і не пояснили, чому в гуртожитках комбайнового живуть люди, які не мають до нього жодного відношення, — каже виконувач обов"язків голови правління заводу Володимир Ткачук. — Але вимозі людей підкорилися.

Зараз ви читаєте новину «Пікетувальників із комбайнового звільнили за прогули». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі