Четвер, 31 липня 2008 07:07

На лікування Вікторії Коляси потрібно 10 тисяч гривень

Автор: фото: Інна ПРИСТУПА
  Надія Коляса з донечкою Вікторією вдома у Тернополі переглядають альбом
Надія Коляса з донечкою Вікторією вдома у Тернополі переглядають альбом

7-річна Вікторія Коляса впала оком на зламану іграшку напередодні Великодня. Нині дівчинка майже не бачить. Її батьки не знають, де взяти грошей на операцію.

У малосімейці Колясів напівтемно — світильник накритий покривалом. Вікторії не можна бути на світлі — починає червоніти і боліти око. Дівчинка сидить на дивані, гортає книжку з малюнками.

Напередодні Великодня 26 квітня вона гралася з братом Толиком, 5 років. Зачепилася за килим на підлозі та впала на зламану іграшкову машинку.

— Мене аж трусити почало, як я це побачила, — згадує 32-річна Надія, мати дівчинки. — Віка схопилася за очко і не відпускала руки з лиця.

"Швидка" доправила дитину в обласну лікарню. Там око зашили.

— Віка як від наркозу відійшла, почала просити, щоб я їй портфелик до школи зібрала, — згадує Надія Коляса.

Наступного дня батьки відвезли дівчинку в Одесу — до клініки при інституті очних  хвороб імені Філатова.

— Доньці видалили кришталик, бо він був розрізаний, а це давало постійне запалення. Віка почала відкривати око, і запалення спало, але бачити перестала.

Дівчинка стала викривляти голову вбік, щоб приховати хворе око.

— Професор в Одесі сказала, що протягом двох місяців треба поставити новий кришталик, бо потім може бути пізно. Коштує він п"ять тисяч гривень. А ще ліки і перебування в лікарнія — певно, до десяти дотягне, — підрахувала Надія. — А де такі гроші взяти, навіть не уявляю. Я працюю продавцем на ринку, чоловік таксує. Ми й так уже позичали, в кого тільки могли.

Кошти для лікування Вікторії Коляси можна перераховувати на рахунок 2600730011802 в АКБ "Укрсоцбанку" міста Тернопіль МФО 338017 із приміткою "Благодійний цільовий внесок Колясі Надії Іванівні на лікування доньки Коляси Вікторії Богданівни".

Зараз ви читаєте новину «На лікування Вікторії Коляси потрібно 10 тисяч гривень ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода