Середа, 25 червня 2008 07:14

На Буковині створюють екологічну міліцію

На Буковині планують створити спеціалізований загін Державної служби охорони, який стежитиме за дотриманням природоохоронного законодавства. Екологічна міліція буде боротися з незаконною вирубкою лісу, стихійними крадіжками гравію з русел річок Прут та Сірет.

Петро Урсуляк, 48 років, начальник відділу Державної служби охорони при УМВС у Чернівецькій області, каже, що потрібно лише чотири наряди, які цілодобово будуть охороняти русла річок.

Кожен патруль забезпечать авто підвищеної прохідності, радіо- та відеообладнанням тощо. Підрозділ буде оперативно реагувати на повідомлення про правопорушення природоохоронного законодавства, які надійшли до чергових служби від голів сільських рад чи пересічних громадян.

Проект про створення екологічної міліції у вересні винесуть на розгляд сесії облради. За рахунок штрафних санкцій та грошових стягнень до місцевого бюджету може надходити кожного року по кілька сотень гривень.

Зараз ви читаєте новину «На Буковині створюють екологічну міліцію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода