Ексклюзиви
Середа, 27 червня 2007 07:12

Микола Токарчук захлинувся в ставку

52-річний Микола Токарчук із села Моквин Костопільського району Рівненської області у суботу ввечері потруїв жуків на городі й повертався додому, коли в нього запаморочилася голова. Микола впав обличчям у копанку.

— Там і води було всього по коліна. Колись рибу розводили, а потім копанка пересохла,— розповідає сусідка загиблого 43-річна Ганна Зарчук. — Микола жив за чотири хати від ставка. Дружина Галина о дев"ятій вечора вийшла його шукати й знайшла тіло. Тепер плаче, бо хороший був чоловік — не пив, не гуляв і не бив. Дітей не мали.

Токарчук помер від гострого нападу ішемічної хвороби серця.

— Часом навіть не міг ходити, тому й не працював. Родина виживає лише на пенсіях: його, старенької мами та молодшої сестри-інваліда дитинства, — зазначає секретар Мирненської сільради Валентина Федоровська, 44 роки. — Тримали ще корову, свиню та кілька курок. Микола був дуже худим і постійно кашляв. Однак був і дуже впертим — навіть дружина не вмовила його хоч раз піти до лікаря.

Токарчук раніше працював різноробом на місцевому торфобрикетному заводі, потім зайнявся господарством, столярував. Був середульшим сином у багатодітній родині, жив із матір"ю. Четверо старших братів і сестер померли.

Зараз ви читаєте новину «Микола Токарчук захлинувся в ставку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода