Четвер, 23 липня 2009 19:26

Ігор Васьо поліз у криницю по собаку

2-річна ротвейлер Діна впала в криницю, коли перестрибувала через паркан на обійсті своїх господарів у селі Солуки Яворівського району Львівської області.

49-річний Ігор Васьо почув гавкіт собаки і вибіг із хати.

— Вона, бідна, барахталася там і скавуліла, — розповідає. — Я одразу подзвонив із мобільного на 101. А вони мені кажуть, що спасають людей, а не собак. Ну, я взяв дві драбини, зв"язав їх. То виявилося замало, бо криниця глибока — 20 метрів. Поїхав до колєги по третю драбину. Коли спустився у воду, почав задихатися. Колєга зразу знов подзвонив рятувальникам і каже: "Не хотіли собаку спасати, то тепер людину приїжджайте рятувати".

Ігор бачив, що й собака задихається. Він узяв її на руки й на кілька метрів піднявся по драбині над водою. Спочатку витягували Діну. Рятувальники спустили в криницю мотузки, Ігор перев"язав ними ротвейлера. Потім обв"язав себе і тоді витягли його.

— Як вона дякувала тим хлопцям, як кланялася їм, — згадує Васьо. — Вона в мене дуже розумна. Це член сім"ї. І ще двох щенят зараз має.

Подивитися на порятунок господаря й собаки позбігалися сусіди. Знімали на мобільний.

— Коли ти на такій глибині й знаєш, що над тобою нема ніякої страховки, охоплює великий страх, — зізнається Ігор.

Діну йому подарував двоюрідний брат.

Зараз ви читаєте новину «Ігор Васьо поліз у криницю по собаку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 736
Голосування Справа Медведчука - це:
  • Спроба Зеленського наростити рейтинг. Медведчука не посадять
  • Початок боротьби з олігархами
  • Піар з одночасним ударом по Порошенку
  • Перерозподіл ринку і потоків
  • Вплив американців
  • Мені байдуже
Переглянути