Четвер, 07 серпня 2008 07:06

Ганну Рябчун забили сапкою на городі

73-річну пенсіонерку Ганну Рябчун на її городі в селі Грабів Рівненського району із розбитою головою знайшов її 69-річний співмешканець Володимир.

Ганна із Володимиром удвох прожили на хуторі більше 20 років. Реєструвати шлюб не хотіли.

Того дня дід отримав пенсію й пішов у шинок випити горілки та поїсти пельменів. Гукнув жінку, але ніхто не відізвався. Пішов шукати і знайшов труп на городі.

Володимир викликав "швидку" та міліцію. Із горя напився та заявив слідчим, що вбив жінку вишневим поліном. Ті не повірили, бо сліди були не схожі.

Через три доби за підозрою затримали 21-річного Миколу Онищука. Він був співмешканцем 16-річної онуки баби Ганни Олени.

— Молодик живе в цьому ж селі. Раніше мав судимість за крадіжки, — каже начальник райвідділу міліції Петро Єзгор, 41 рік. — Спершу не хотів зізнаватися, але тепер дає свідчення.

Микола з Оленою прийшли до баби, коли Володимира не було вдома. Хотіли, щоб Ганна випрала їхні рушники. Жінка роздратувалася й відмовила. Онищука звинуватила в тому, що покрав у неї каструлі.

Розгніваний Микола вихопив у Ганни сапку й 10 разів ударив лезом по голові. Коли жінка впала, почав бити ногами по ребрах. Загнав сапу глибоко в тіло й так залишив.

Зараз ви читаєте новину «Ганну Рябчун забили сапкою на городі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода