Ексклюзиви
Середа, 29 серпня 2007 07:15

Дільничні перераховують заробітчан

По селах Самбірського району Львівщини дільничні міліціонери збирають списки жителів, які виїхали за кордон на заробітки.

— Старший дільничний попросив надати інформацію, скільки громадян виїхали на заробітки, — розповідає Роман Гуч, 41 рік, сільський голова Садковичів. — Ми такої статистики не ведемо, тому підготували листа, що даними не володіємо. По інших селах голови завірили списки печатками.

У Самбірській райраді вважають, що міліція перевищує свої повноваження.

— Це порушення прав громадян, — каже заступник голови райради 32-річний Віталій Кімак. — Невідомо, у чиї руки потраплять ті списки. У районі, за приблизними оцінками, до чверті населення — це 15–20 тисяч — виїхало працювати в Іспанію, Італію, Португалію, Чехію та Польщу. Як сім"ї заробітчан почнуть тероризувати грабіжники — голови ж першими підозрюваними стануть!

Міліціонери запевняють, що діють законно.

— Ми виконуємо свіжу постанову Кабміну, — каже начальник міськрайвідділу, полковник Олег Шургот, 46 років. — Мусимо до кінця серпня провести вибіркові перевірки, чи громадяни дотримуються обов"язку реєстрації місця проживання.

Зараз ви читаєте новину «Дільничні перераховують заробітчан». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода