Середа, 30 квітня 2008 07:08

Чорнобильцям подарували "славути"

Ключі від трьох легковиків "славута" отримали ліквідатори ЧАЕС із Прикарпаття. Спецавтомобілі за ціною 29,5 тис. грн кожен вперше придбали за кошти обласного бюджету.

Івано-франківець Віктор Бурлачук, інвалід 1-ї групи, — колишній офіцер. 22 роки тому прибув на атомку в перші дні катастрофи. Тоді йому було 28.

— Мені потрібне авто. Колись мав "запорожець". Але ж то хіба машина? Мій інвалідний візок і той міцніший, — жартує Віктор. — Сам за кермом сидіти не зможу, бо хворі хребет і ноги. Керманити буде дружина.

Білу "славуту" отримав незрячий 73-річний Дмитро Бойканюк. Чоловікові байдуже, якого кольору авто, аби їздило добре. Його возитиме син. Бойканюк пробув на ліквідації аварії 31 добу. Зір утратив десять років тому.

Третій власник "славути" — чорнобилець-ліквідатор, інвалід 1-ї групи 46-річний Юрій Хром"як із Коломиї.

За словами начальника управління праці та соцзахисту населення Івана Шовкового, у попередні роки автомобілі для чорнобильців виділяли за кошти держбюджету. Найбільше, 10 машин, отримали івано-франківці до 20-ї річниці   катастрофи.

Нині в області 12,8 тис. чорнобильців.

Зараз ви читаєте новину «Чорнобильцям подарували "славути"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода