Ексклюзиви
Четвер, 05 липня 2007 07:03

Чоп витягнув дитину з саджанки

Житель села Садів Петро Чоп, 62 роки, врятував 4-річного сусіда Віталія Стефанюка з невеликої копанки поблизу річки Чорногузка в Луцькому районі Волинської області.

6-річний Олег Микитюк поїхав велосипедом за село подивитися, чи ловиться у саджанці риба. Із ним попросився 4-річний сусід Віталик Стефанюк. Хлопці видерлися на насип поблизу розчищеного джерела в урочищі Черваківка. Віталій спіткнувся і скотився у воду. Олег намагався зачепити приятеля палицею, але малюк швидко пішов на дно. Хлопець притьмом кинувся додому кликати діда. Від річки до його будинку лише 300 м.

Петро Чоп прибіг до саджанки і пірнув у воду. Коліном намацав малюка і виніс його на берег. Доки приїхала "швидка", робив дитині штучне дихання і непрямий масаж серця.

— Там три метри глибини. У тій воді ніхто не купається, — стверджує бухгалтер Садівської сільської ради Лідія Лакодей, 44 роки. — Нещодавно тільки джерела на Чорногузці розчистили, не встигли загородити їх.

Віталій добу приходив до тями в реанімації Луцької міської дитячої лікарні. Хлопчика вже виписали додому.

Пенсіонер Петро Чоп працював водієм у селянському кооперативі "Садів".

Зараз ви читаєте новину «Чоп витягнув дитину з саджанки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5248
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути