Ексклюзиви
Четвер, 04 вересня 2008 07:08

Буковинське зерно не підходить для випікання хліба

Цього року в Чернівецькій області ранні зернові та зернобобові засіяли майже на 60 тис. га. Збирати врожай розпочали вчасно, та через стихію процес затримали на три тижні.

— Усе ж урожай більший, ніж торік. По області ми зібрали 30,4 центнерів зернових із гектара, тоді як у минулому — 24,9. Найвищі врожаї в Кіцманському, Новоселицькому та Глибоцькому районах, — каже начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Олег Надточій, 49 років. — Та через зливи якість гірша. Стихія розмила десять відсотків верхнього родючого ґрунту по всій області та вимила білок і клейковину із зерна. За  попередніми аналізами, в більшості господарств збіжжя не підходить для випікання хліба. Хочемо забезпечити область продовольчим зерном з інших регіонів.

2,5 тис. т хмельницького зерна — вже на Буковині. Днями прибуде ще 13 тис. т з Одещини. Для випікання хліба цього повинно вистачити на кілька місяців.

Залишки цьогорічного буковинського врожаю використають у тваринництві — продавати фуражне зерно не вигідно.

Зараз ви читаєте новину «Буковинське зерно не підходить для випікання хліба». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода