Ексклюзиви
Пʼятниця, 23 березня 2007 19:08

Зять і теща відстояли свою любов через Європейський суд

У 1977 році, коли Клайв Блунден, якому зараз 51 рік, одружувався на дівчині на ім"я Ірен, не справив особливого враження на свою тещу Бренду. Тоді вона і гадки не мала, що через 30 років сама вийде заміж за цю людину.

Після того, як у 1985 році Клайв і Ірен розлучилися, колишня теща як і раніше недолюблювала колишнього зятя.

- Клайв був мені байдужий. Я більше хвилювалася за Ірен і двох її дітей. Але вона пережила розлучення і скоро знову вийшла заміж, - розповіла Бренда.

Проте потім зять і теща почали спілкуватися і несподівано зближувалися.

- Одного разу увечері ми пішли випити і справа кінчилася тим, що ми поцілувалися, - розповідає 66-річна Бренда.

Почавши жити разом в 1989 році, зять і теща незабаром вирішили одружитися. Проте з"ясувалося, що у Великій Британії існує старий, але не відмінений до цих пір закон, який забороняє зятеві і тещі одружуватися, а його порушників чекає до 7 років позбавлення волі. Відповідно до цього закону поліція навіть намагалася заарештувати Клайва.

Закоханим довелося чекати більше 15 років перш ніж 2005 року Європейський суд ухвалив, що їхній шлюб можливий. Минулої п"ятниці Клайв і Бренда обвінчалися в місті Уоррінгтон, в тому ж самому місці, де тридцять років тому вони стали тещею і зятем, повідомляє factnews.ru.

Зараз ви читаєте новину «Зять і теща відстояли свою любов через Європейський суд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода