Ексклюзиви
Четвер, 14 червня 2007 14:42

Знайдений ключ до чоловічого довголіття

Виявляється, чоловік може значно продовжити своє життя, якщо регулярно займатиметься сексом. У такому разі у нього є шанс значно понизити вірогідність смерті від раптового удару, серцевих захворювань і діабету.

Як показало дослідження, для чоловіка достатньо хоч би раз в тиждень вступати в інтимний зв"язок, щоб на 50% збільшити шанс прожити більше 80 років. Регулярні вправи подібного роду на 50% знижують ризик смерті від інсульту, на 40% від діабету і на 30% від серцевого нападу.

Порівняльний аналіз життя і віку смерті немолодих чоловіків показав, що ті, хто залишився наодинці, частіше вмирають набагато раніше, ніж їх щасливіші побратими. Якщо чоловік залишився без дружини або коханки у віці 65 років, то вірогідність його смерті до 80-го дня народження збільшується на 70%.

Причиною є рівень тестостерона, який робить вплив на весь організм. Що нижчі показники цього гормону в чоловічому організмі, тим вища вірогідність смерті від вищезазначених хвороб (це показало обстеження 800 чоловіків у віці від 50 до 91 року).

А ось для жінок така закономірність не характерна. Більш того, представниць прекрасної половини людства надмірна пристрасть до сексу і підвищений тестостерон в крові можуть привести до проблем ще у відносно юному віці. І створити їм безліч проблем - наприклад, дівчатка з високими показниками даного гормону часто менш красиві, ніж ті, у кого він в нормі, повідомляє КП.

Зараз ви читаєте новину «Знайдений ключ до чоловічого довголіття». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5437
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути