Понеділок, 31 березня 2008 13:15

Жіночий флірт не зрозумілий чоловікам

Згідно з результатами дослідження, проведеного ученими Університету штату Індіана, чоловіки часто не помічають зусиль протилежної статі, покликаних залучити їхню увагу.

У дослідженні американських учених взяли участь 300 студентів обох статей. Кожному з учасників пропонувалося проглянути 280 жіночих фотографій і визначити, яку з чотирьох емоцій виражає зображена на кожній фотографії жінка: дружня прихильність, сексуальний інтерес, смуток чи неприйняття.

Чоловіки показали набагато менш точні результати, ніж жінки: багато хто плутав дружелюбність з сексуальним інтересом і навпаки - приймали сексуальність за дружню прихильність.

Керівник дослідження Корін Ферріс, проте, відзначив, що результати експерименту відображають лише середньостатистичні дані, а деякі чоловіки проявляють надзвичайну вправність в інтерпретації жіночих емоцій, пише в неділю газета TheTelegraph

Зараз ви читаєте новину «Жіночий флірт не зрозумілий чоловікам». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода