Ексклюзиви
Неділя, 23 грудня 2007 18:23

Завершилося голосування на виборах президента Узбекистану

В Узбекистані в 20:00 за місцевим часом неділі закрилися виборчі дільниці на виборах президента країни і почався підрахунок голосів, повідомили в ЦВК Узбекистану.

Виборчі дільниці відкрилися в 6:00 за місцевим часом. У республіці діяло 8266 виборчих дільниць, зокрема 43 за кордоном.

За останніми даними ЦВК, в голосуванні взяло участь майже 80% виборців з включених в список 16 297 400 громадян. Порушень виборчого законодавства не спостерігалось.

На пост президента претендують чотири кандидати, зокрема нині чинний глава держави Іслам Карімов.

Президент обирається строком на сім років. На виборах переможе той, хто набере більше половини голосів виборців, які взяли участь в голосуванні.

Вибори визнаються такими, що відбулися, якщо в них візьме участь більше 33% зареєстрованих виборців.

Як очікується, перші попередні результати виборів будуть оголошені 24 грудня. Офіційне повідомлення про підсумки виборів згідно законодавству повинне бути озвучене ЦВК не пізніше ніж в десятиденний термін після виборів.

За виборами спостерігають представники з понад 30 країн світу, а також п"яти міжнародних організацій, повідомляє "Інтерфакс".


Зараз ви читаєте новину «Завершилося голосування на виборах президента Узбекистану». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода