Але у вівторок дійсність бере гору, і співробітники витрачають першу половину дня на відповіді електронною поштою на листи, які вони проігнорували в понеділок.
Пік стресу - вівторок 11:45. Це той момент, коли всі проблеми навалюються разом.
Керівник дослідження Грехем Уотерс після обробки відповідей від 3000 офісних працівників зазначив: "Традиційно люди вважали понеділок найгіршим днем тижня, але, схоже, що це не так. Вівторок - найгірший як з точки зору робочого навантаження, так і рівня стресу... Ми ведемо такий швидкий темп життя, що стрес підстерігає людину повсюди, особливо, коли вона приходить на роботу".
Понад 53% опитаних визнали, що понеділок проходить на автопілоті, а кожен десятий заявив, що і надалі відкладає свої завдання, зареєструвавшись на Facebook чи інших розважальних сайтах, щоб переглянути фотографії з вихідних, приколи, листи від друзів.
У вівторок один з п"яти опитаних залишає офіс пізніше, працює додатково, щоб врятувати тиждень.
Більше половини британців також заявили, що вони регулярно переживають стрес на роботі із середнім навантаженням - вісім годин психічного чи емоційного напруження протягом типового робочого тижня.
Турбує і те, що майже чверть (23%) вважає, що перебуває в стресі кожен день.
Майже чверть опитаних переносить на роботі важкі навантаження. Один з п"яти схильний вважати, що стрес є лише частиною його роботи.
Тим не менше, 12% опитаних зізналися, що напруженість в офісі викликає поведінка шефа, 10% звинуватять у цьому своїх колег.
Досвідчений дієтолог Фіона Хантер підсумовує: "Викликає занепокоєння те, що так багато людей страждають від стресу, а це часто призводить до відсутності апетиту та поганого харчування і може мати негативний вплив на травну систему. Треба потурбуватися про продукти харчування, пити достатньо води, а також прийняти препарати для захисту імунної системи", повідомляє TheTelegraph
Переклад Gazeta.ua
Коментарі