Ексклюзиви
Понеділок, 31 березня 2008 10:31

Ватикан вперше визнав, що в світі мусульман більше, ніж католиків

Ватикан вперше визнав, що в світі мусульман більше, ніж католиків
Ватикан вперше офіційно визнав, що в світі налічується більше мусульман, ніж католиків. Дані про чисельність прихильників ісламу і католицизму приведені в щорічно публікованому довіднику Святого Престолу Annuario Pontificio.

Не дивлячись на те, що ще в минулому році американський інститут World Christian Database, що займається вивченням світових релігійних тенденцій, заявив про чисельну перевагу мусульман над католиками, Святий Престол утримався від офіційного визнання факту, вважаючи за краще провести власне дослідження.

Тепер же, публікуючи дані в Annuario Pontificio, Ватикан офіційно визнав в світі зміни: мільярд і 130 мільйонів католиків, які представляють 17,4% населення планети, поступилися першим місцем за чисельністю мільярду і 322 мільйонам мусульман, що представляють 19,2% світового населення.

Як відзначають представники Святого Престолу, основна причина такої зміни - кількість дітей, яка в мусульманських сім"ях залишається традиційно високою, тоді як в католицьких сім"ях намітилася тенденція до зменшення кількості дітей.

Втім, нагадують у Ватикані, якщо додати прихильників всіх гілок християнства, а не зупинятися тільки на католиках, то поки християни займають лідируючі позиції в світі, представляючи 33% населення Землі, повідомляє РIА "Новости".

Зараз ви читаєте новину «Ватикан вперше визнав, що в світі мусульман більше, ніж католиків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 4555
Голосування Чому президент Зеленський погодився на "формулу Штайнмаєра"?
  • Хоче швидких перемог для себе і не розуміє наслідків для країни
  • Робить це через тиск європейських партнерів
  • Піддався Росії
  • Це зрада і немає, чого обговорювати
  • Ще не все пропало, ситуацію можна виправити
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода