Пʼятниця, 18 січня 2008 12:47

Уряд Великобританії перейменував ісламський тероризм

Уряд Великобританії прийняв рішення називати ісламський тероризм "антиісламською діяльністю", а ісламських фанатиків, людьми, що "займаються антиісламською діяльністю". Про це в п"ятницю, 18 січня, повідомляє британське видання The Daily Mail.

Служби безпеки Сполученого Королівства вважають, що пов"язувати безпосередньо тероризм з ісламом небажано, оскільки це може викликати обурення у ісламської общини країни і її відчуження від решти населення. Хоча, як підкреслюють офіційні особи, ніякої заборони на які-небудь слова не вводиться.

За словами міністра внутрішніх справ Великобританії Джекі Сміт, екстремісти поступають проти своєї віри. "Як відзначають багато мусульман у Великобританії і по всьому світу, нічого ісламського в бажанні залякувати когось немає, як немає цього і в змові з метою вбивства, спричинення болю, в тому, щоб приносити горе, - заявила Сміт. - Насправді ці дії інакше як антиісламськими не назвеш", повідомляє Лента.Ру.

Зараз ви читаєте новину «Уряд Великобританії перейменував ісламський тероризм». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода