Понеділок, 19 травня 2008 18:17

Українські діти все більше хворіють на нервові розлади

Здоров"я українських дітей з кожним роком дедалі слабшає.

Про це повідомила керівник відділення проблем здоров"я сім"ї Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (ІПАГ) Зореслава Шкіряк-Нижник сьогодні на прес-конференції.

Вона оприлюднила результати дослідження науковців ІПАГ, які засвідчили, що медичні проблеми тісно пов"язані із соціальними. "Ми спостерігаємо зростання показників майже усіх дитячих хвороб. Надто нас турбує поглиблення невротизації серед дітей", - зазначила Шкіряк-Нижник. Зокрема, найістотнішим чинником, що спричинює нервові розлади, професор назвала несприятливу атмосферу у родині. "Здоров"я дитини напряму залежить від стосунків між батьками", - наголосила Шкіряк-Нижник.

У свою чергу заступник директора Інституту ПАГ, керівник відділення ендокринної гінекології професор Тетяна Татарчук, торкнувшись цієї проблеми, зауважила, що лише 20% у структурі порушень дитячого здоров"я – це суто медичні проблеми. "Інші 80% - це наслідки стосунків між батьком і матір"ю. Це є основною причиною статевих розладів у підлітків - неплідність у дівчаток та розлади у юнаків", - зазначила Татарчук в УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Українські діти все більше хворіють на нервові розлади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 24246
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути
Погода