Вівторок, 28 грудня 2010 12:59

Учені з'ясували, чому п'яні люди поводяться агресивно

Учені з'ясували, чому п'яні люди поводяться агресивно

Алкоголь присутній в житті майже кожної людини. Хтось п'є лише у свята, хтось любить відпочити з порцією алкоголю у вихідні, а хтось зловживає спиртним постійно. Під дією алкоголю починає валитися все, в першу чергу - нервова система і серцево-судинна. Слабкі м'язи, тромби в судинах, діабет, всохлий головний мозок, роздута печінку, ослаблені нирки, імпотенція, депресія, виразка шлунка - це лише приблизний перелік того, чим ви можете поплатитися за пляшку пива у виходні.

Фінські дослідники відкрили джерело агресивності у людей, що п'ють .Виявилося, що саме алкоголь викликає насильницькі настрої ще на генетичному рівні.

Вчені близько підійшли до вирішення протиріччя, чому у деяких алкоголь викликає сонливість і спокійний стан, а в деяких - злість і оскаженіння. Лікар Руп Тікканен з Центральної клініки університету Хельсінкі у Фінляндії відзначив, що споживання алкоголю й злісні, насильницькі настрої дуже тісно пов'язані між собою на генетичному рівні. Агресія через вживання алкоголю виникає у людей з підвищеною активністю версії гена, що виробляє фермент моноамін оксидазу А.

Цей фермент є у тканинах живого організму, особливо в печінці і нервовій системі. Незвично високий рівень цього ферменту призводить до депресії та гіперактивності. З віком у людей відбуваються зміни, тому у людей похилого віку при виробленні того ж ферменту агресія помітна менше.

Медицина

Зараз ви читаєте новину «Учені з'ясували, чому п'яні люди поводяться агресивно». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 631
Голосування Навіщо прослуховували прем'єра Гончарука?
  • Коломойський хоче змінити уряд
  • Це спроба відволікти від проблем у "Слузі народу"
  • Прем'єра залякують
  • Молодий кабмін зачепив схеми олігархів
  • Мені байдуже
Переглянути
Погода