Ексклюзиви
Субота, 26 липня 2008 20:56

У США залишиться одна супутникова радіостанція

Дві єдині супутникові радіостанції США отримали дозвіл на злиття від Федеральної комісії зі зв"язку. В рамках договору SiriusSatelliteRadio купує свого конкурента XMSatelliteRadio за 3,3 мільярда доларів, повідомляє AssociatedPress.

Близько 18 мільйонів передплатників отримають в результаті доступ до контенту обох платних радіостанцій. Керівництво компаній пояснює цей крок необхідністю понизити витрати, оскільки об"єднання технічних і програмних можливостей дозволить заощадити сотні мільйонів доларів.

Передплатникам також не доведеться купувати нові радіоприймачі, щоб приймати програми об"єднаної радіостанції. Це їм буде потрібно тільки в тому випадку, якщо вони захочуть замовити окрему підбірку каналів.

Для того, щоб дістати схвалення комісії, обом радіостанціям довелося погодитися з виплатою штрафів на суму майже 20 мільйонів доларів за порушення правил, пов"язаних з кодуванням сигналу для передавачів та ретрансляторів, повідомляє Lenta.ru.

Зараз ви читаєте новину «У США залишиться одна супутникова радіостанція». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода