Ексклюзиви
Середа, 18 червня 2008 12:19

У США зафіксовано випадки отруєння молоком

Американські епідеміологи застерігають жителів країни від споживання сирого, непастеризованого молока або інших, що не пройшли спеціальну хімічну обробку молочних продуктів із-за ризику інфікування бактерією E. coli O157:H7 і іншими мікробами.

Лікарі стверджують, що таке молоко особливе небезпечне для дитячого організму, що росте, і навіть може привести до раптової ниркової відмови.

За минулі три тижні в Америці було зафіксовано декілька випадків захворювань E. coli у дітей, які пили натуральне, необроблене молоко. За даними Центру контролю і запобігання хворобам (Centers for Disease Control and Prevention), з 1998 по 2005 рік використання не пастеризованої молочної продукції привело до 45 спалахів інфекційних шлунково-кишкових хвороб, що торкнулися здоров`я більше тисячі людей.

Проте, пастеризоване молоко не приносить організму ні шкоди, ні користі, а в натуральному молоці міститься більше важливих мікроорганізмів. Не дивлячись на це, експерти закликають служби охорони здоров`я прийняти додаткові міри, щоб повідомити споживачів і фермерів про небезпеку зараження, повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «У США зафіксовано випадки отруєння молоком». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода