Ексклюзиви
Вівторок, 29 січня 2008 11:53

У ресторанах Тайваню готують делікатесну щурятину (ФОТО)
6

Відвідувачі двох тайванських ресторанів відчувають запах щурів кожного разу, коли вони сідають, щоб поїсти. І вони люблять це.

Ресторани "Хо-ла Дінер" і Джайшинг" змагаються за перше місце напередодні року Щура, що розпочнеться 7 лютого. Вони відкрили п"ять чи шість їдалень за містом, де готують щурів.

Обидва ресторани показують лисих щурят у вікнах своїх кухонь перед тим, як відрубати їм голови і хвости, розрізати м"ясо і кинути в горщики з базиліком і солодким чорним соусом.

Обидва не скаржаться на брак відвідувачів, навпаки, бажаючих поласувати щурятиною стає дедалі більше.

"Змагання не таке вже запекле, ми хочемо, щоб клієнти порівняли обидва місця, - говорить 54-річний власник ресторану "Хо-ла" Лін Мінг-чінь, батько якого відкрив цей ресторан, - Більшість людей, які вперше приходять сюди, мають психологічний бар"єр, але варто їм тільки скуштувати, вони вже не зважають на нього".

"Ми самі вирощуємо наших щурів на урожаях довколишніх полів, це не брудні щурі зі стічних канав" - зазначив Лін.

Ресторан "Хо-ла" має в своєму меню 10 страв зі щурів, зокрема щурячий суп і відбивні з чорним перцем, а також добре просмажене м"ясо щурів.

Щуряче м"ясо, яке також їдять у Китаї, стало популярним у селах Тайваню в 1940-1950-х роках. Люди не могли собі дозволити харчуватися курятиною чи свининою. І щурі настільки їм сподобались, що вони не відмовляються від них і сьогодні.

"Щурятина схожа за смаком на куряче м"ясо" - говорить відвідувач ресторану Ден Блум, американський вчитель.

Фото Reuters

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «У ресторанах Тайваню готують делікатесну щурятину (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода