Середа, 06 серпня 2008 09:46

ТОП-10 найприбутковіших концертів року (ФОТО)
10

Впливове американське видання "The Forbes" опублікувало рейтинг найприбутковіших концертів та фестивалів другої половини 2007 - першої половини 2008 рр.

Серед концертів на першому місці концерт "Spice Girls", що відбувся в лондонській "02 Arena". Прибуток від концерту становив $33 млн.

Друга позиція - концерт Prince. Концерт на підтримку нового альбому виконавця пройшов у "02 Arena". Прибуток від нього становив $22 млн.

На третьому місці рейтингу – концерт Bon Jovi в Ньюварку, прибуток від якого становив $ 16,3 млн.

Четверта позиція – концерт групи "The Police" на стадіоні "Stade De France", що в Парижі. Прибуток від заходу становив $15,3 млн.

На п"ятій сходинці– концерт усе тих же "The Police" в Токіо, що приніс прибутки у розмірі $7 млн.


Шоста позиція - концерт Джастіна Тімберлейка в Сіднеї. Прибуток - близько $6,5 млн.

Сьома позиція - знову "The Police" з концертом в Ріо де Жанейро, що приніс прибуток у $5,4 млн.


Серед фестивалів найприбуткрвішим у 2007-2008 рр. став проект "Download Festival" у Британії, що приніс організаторам $20,3 млн. Серед хедлайнерів фестивалю – "Linkin Park", "Velvet Revolver", "My Chemical Romance".

Також значний прибуток – на рівні $17,2 млн. – приніс організаторам фестиваль "Oxegen" в Ірландії. Хедлайнерами події виступили "The Killers", "Muse", "Arcade Fire".

Замикає трійку найприбутковіших фестивалів "Bonnaroo Music Festival", що приніс прибуток у $17 млн. Хедлайнери події - "The Police", "Tool".

За матеріалом Ліга

Зараз ви читаєте новину «ТОП-10 найприбутковіших концертів року (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода