Четвер, 06 березня 2008 14:48

Щастя людини залежить від генів - висновок учених

Британські вчені з університету Единбурга в результаті наукового дослідження зробили висновок, що щастя людини частково визначається рисами характеру, однак більшим чином залежить від генів, повідомляє Scіence Daіly.

Під час дослідження фахівці вивчили 900 пару ідентичних і неідентичних близнюків.

Учених цікавили ті люди, які спокійні, комунікабельні й відповідальні. Всі ці три складові дослідники спробували пов"язати з відчуттям щастя або благополуччя, оскільки вони стають своєрідним буфером у тому випадку, якщо людина виявляється в стресовій ситуації.

У результаті виявилося, що гени можуть відповідати, принаймні, за половину рис характеру, що роблять нас щасливими, а друга половина пов"язана зі способом життя, кар"єрою й взаєминами.

За словами фахівців, ті з нас, хто успадковує певні гени схильності на щастя, отримують емоційний резерв, що реалізується в часи нещасть і пришвидшує відновлення людини, повідомляє КорреспонденТ.

Зараз ви читаєте новину «Щастя людини залежить від генів - висновок учених». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода