Ексклюзиви
Вівторок, 06 травня 2008 12:55

Рейтинг музичних творів, шкідливих для автомобілістів

Рейтинг музичних творів, шкідливих для автомобілістів
Сидячи біля керма, не слід захоплюватися прослуховуванням Вагнера. Його "Політ валькірій" визнаний найбільш небезпечною для дорожнього руху композицією.

Такі дані оприлюднює rbc.ru, посилаючись на британський Королівський автомобільний клуб (Royal Automobile Club, RAC). Фахівці RAC встановили, що бурхлива музика, ввімкнута на велику гучність у салоні авто, спричинює нездатність водія правильно і вчасно оцінювати ситуацію на дорозі, що загрожує серйозними аваріями.

Рекомендовані для прослуховування за кермом пісні – "Come Away with Me" Нори Джоунс, "Mad World" Гері Джулз та "Too Lost in You" Sugababes.

Рейтинг найбільш небажаних для водіїв композицій такий:
1. "Політ валькірій" Ріхарда Вагнера.
2. "Dies Irae" з "Реквієму" Джузеппе Верді.
3. "Firestarter" гурту Prodigy.
4. "Red Alert" від Basement Jaxx
5. "Insomnia" електронного гурту Faithless.

Довідка: Королівський автомобільний клуб (Royal Automobile Club, RAC) – один з найстаріших автоклубів Європи, заснований 1897 року. Нині його членами є понад 6 млн. людей. Завдяки клубу вже у 1912 році на англійських шосе з"явилися телефонні пункти, що дозволяли повідомляти про аварії, а також дорожні патрулі. Нині RAC створив фонд, котрий проводить дослідницьку роботу, розробляючи нові інструменти надання послуг автовласникам. Організація має сучасну комп"ютерну систему, що обслуговує дзвінки з місць ДТП, навігаційну систему, що попереджає водіїв про зміну ситуації на дорогах, а також власну автошколу, повідомляє rate1.com.ua

Зараз ви читаєте новину «Рейтинг музичних творів, шкідливих для автомобілістів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода