Неділя, 01 березня 2015 15:30

Порошенко звільнив від оподаткування зброю, завезену із закордону

Порошенко звільнив від оподаткування зброю, завезену із закордону

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який робить неможливими поставки продукції оборонного призначення з держав-окупантів, агресорів, а також з окупованої території України.

При цьому усуваються перешкоди на шляху безподаткового ввезення такої продукції в Україну зі США, Канади, Бразилії, Китаю, Індії і більшості європейських держав, повідомляє прес-служба глави держави.

Документ вводить умова кваліфікації "країни походження" військової продукції, яким усувається потенційна можливість поставок зазначеної продукції "з країни, визнаної державою-окупантом чи державою-агресором по відношенню до України або з окупованої території України, визначеної такої законодавством".

У той же час, усуваються нормативні перешкоди для реального безподаткового ввезення продукції оборонного призначення на територію України шляхом зняття обмежень, які фактично приводили до оподаткування податком на додану вартість зазначеної продукції виробництва США, Канади, Бразилії, Китаю, Індії, більшості європейських держав".

"Таким чином, з одного боку законом вирішується питання безподаткового ввезення продукції оборонного призначення, в тому числі для потреб антитерористичної операції, на територію України та підвищення її обороноздатності. З іншого - робиться неможливим фінансування військово-промислового комплексу держави - окупанта (агресора)", - зазначає прес-служба президента.

Зараз ви читаєте новину «Порошенко звільнив від оподаткування зброю, завезену із закордону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 55486
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути