Четвер, 03 квітня 2008 17:15

Пекін спростовує передачу МАГАТЕ інформації про ядерну програму Ірану

Китай спростував повідомлення про передачу Пекіном Міжнародному агентству з атомної енергії (МАГАТЕ) інформації по іранській програмі створення ядерної зброї. "Подібні повідомлення ні на чому не ґрунтуються і переслідують приховані цілі", - заявила прес-секретар міністерства закордонних справ Китаю Цзян Ю.

В четвер низка західних ЗМІ з посиланням на дипломатичні кола з"явилася інформація про те, що Пекін передав МАГАТЕ зведення по іранській ядерній програмі. В той же час в цих повідомленнях не уточнювалося, що мова йде про іранську програму по створенню ядерної зброї. Йшлося лише, що подібні відомості можуть бути використані для з"ясування того, чи дійсно Іран розробляє подібне озброєння.

За словами представника китайського зовнішньополітичного відомства, Пекін продовжує дотримуватися мирного варіанту вирішення цього питання.

Іран заперечує існування у нього планів з розробки атомної зброї і вказує, що його роботи в ядерній області носять виключно мирний характер, повідомляє Lenta.ru.

Зараз ви читаєте новину «Пекін спростовує передачу МАГАТЕ інформації про ядерну програму Ірану». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода