Четвер, 20 березня 2008 10:47

Особистий лікар Саддама Хусейна перейшов на сторону США

 Особистий лікар Саддама Хусейна співробітничає з американцями у Багдаді. Про це у четвер повідомляє The Telegraph.

Кардіолог Мойад Аль-Джанабі був штатним фахівцем у резиденції Хусейна. Зокрема, 1996 року він лікував сина іракського диктатора після невдалого замаху. Кар"єра лікаря-суніта припинилася після падіння режиму Саддама Хуссейна, коли більшість вищих державних постів зайняли шиїти, що раніше піддавалися гонінням.

Аль-Джанабі пояснює, що не довіряв американцям 2003 року, але у  2007-2008 роках, коли США вирішили звільнити Ірак від "Аль-Каїди", став з ними співробітничати. Зокрема, найняв 180 молодих людей для підтримки порядку у багдадському кварталі Дора, куди американські солдати зараз прагнуть не заходити. Лікар сподівається найближчими роками з фінансовою допомогою США перетворити Дору на привабливе місце проживання для середнього класу.

Мойад Аль-Джанабі - далеко не єдиний представник підтримуючих Саддама сунітів, що змінив своє ставлення до США після страти диктатора 2006 року, повідомляє Lenta.ru.

Зараз ви читаєте новину «Особистий лікар Саддама Хусейна перейшов на сторону США». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода