Ексклюзиви
Середа, 02 липня 2008 15:17

Нью-йоркський музей виявив у себе підробки

Єгипетський відділ Бруклінського музею, другого за величиною музею в Нью-Йорку і одного з найбільших в США, визнав, що, принаймні, третина його колекції коптського мистецтва - це підробки, а близько половини експонатів цієї колекції була сильно перероблена в пізніші часи. Як повідомляє TheIndependent, музей проведе в лютому 2009 року виставку цих підробок.

Бруклінський музей має в своєму розпорядженні другі за об"ємом збори коптського мистецтва в США.

Більшість підробок потрапили в музей в 1960-і і 1970-і роки, коли відділ поповнювався покупками у арт-дилерів з Швейцарії і Нью-Йорка. Перші підозри в тому, що коптська колекція музею Бруклінського поповнилася фальшивками, з"явилися у візантініста з балтімора Гері Вікана, але він не розголосив свої спостереження. У 2004 році у куратора Єгипетського відділу Едні Руссман зародилися власні сумніви, і вона відправила експонати на експертизу, що підтвердила її підозри.

На думку Руссман, ще в декількох американських музеях можуть знаходитися підроблені коптські старожитності, повідомляє Лента.ру.

Зараз ви читаєте новину «Нью-йоркський музей виявив у себе підробки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода