Середа, 21 травня 2008 20:02

Німецька пошта надрукувала марки з зображенням соратника Гітлера

Неонацисти скористалися спеціальним сервісом німецької поштової служби Deutsche Post, щоб надрукувати марки із зображенням партійного заступника Гітлера Рудольфа Гесса.

Як повідомив представник Deutsche Post Дірк Клазен, замовлення на друк приблизно 20 марок вартістю 55 євроцентів було виконане через неувагу. За його словами, компанія перегляне послуги з друкування індивідуальних марок, якими може скористатися кожен німець, проте не може гарантувати, що небажані зображення не з"являться на поштових конвертах.

Рудольф Гесс помер в 1987 році у віці 93 років, після того, як провів майже півстоліття у в"язниці. ВВС.

Немецкая почта напечатала марки с изображением соратника Гитлера

Неонацисты воспользовались специальным сервисом германской почтовой службы Deutsche Post, чтобы напечатать марки с изображением партийного заместителя Гитлера Рудольфа Гесса.

Как сообщил представитель Deutsche Post Дирк Клазен, заказ на печать примерно 20 марок стоимостью 55 евроцентов был выполнен по невнимательности. По его словам, компания пересмотрит услуги по печатанию индивидуальных марок, которыми может воспользоваться каждый немец, однако не может гарантировать, что нежелательные изображения не появятся на почтовых конвертах.

Рудольф Гесс скончался в 1987 году в возрасте 93 лет, после того как провел почти полвека в тюрьме. BBC.

Зараз ви читаєте новину «Німецька пошта надрукувала марки з зображенням соратника Гітлера». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода