Ексклюзиви
Середа, 18 квітня 2007 13:58

Молоко трансгенних корів містить інсулін

Аргентинським ученим вдалося вивести генетично модифікованих корів, молоко яких міститиме інсулін, що нічим не відрізняється від людського.

Людський ген, що несе інформацію про структуру інсуліну, був упроваджений в коров"ячі яйцеклітини, які потім імплантували в матку корів. В результаті цих маніпуляцій в лютому і березні цього року на світло з"явилися чотири трансгенні телиці.

Представники компанії Bio Sidus, що здійснювала фінансування проекту, виражають упевненість в тому, що, досягнувши статевої зрілості, тварини почнуть проводити молоко, що містить людський гормон. За їх словами, перші партії коров"ячого інсуліну поступлять на фармацевтичний ринок протягом найближчих двох років.

Нова технологія дозволить понизити собівартість інсуліну на 30%. В даний час для отримання цього препарату використовуються культури генетично модифікованих бактерій.

За підрахунками розробників, стадо з 25 трансгенних корів зможе повністю задовольнити потребу в інсуліні Аргентини, де налічується близько 1,5 мільйонів хворих діабетом, повідомляють Медновості.
Зараз ви читаєте новину «Молоко трансгенних корів містить інсулін». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3532
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути