Ексклюзиви
Середа, 11 червня 2008 12:26

Латвія встановила дипломатичні відносини з Косово

Через чотири місяці після самопроголошення краю Латвія встановила дипломатичні відносини з Косово шляхом обміну нотами, найближчим часом буде призначений посол в Пріштіні, повідомили в прес-центрі латвійського МЗС.

Латвія визнала незалежність Косово 20 лютого 2008 року - через три дні після того, як косовський парламент в односторонньо порядку прийняв декларацію про незалежність.

"Встановлення дипломатичних відносин - важливий крок в сприянні співпраці Латвії і Косово. Латвія готова поділитися своїм досвідом відповідно до потреб Косово , щоб сприяти європейському розвитку цієї країни", - сказав глава МЗС Латвії Маріс Рієкстиньш.

Він також заявив про важливість участі Латвії в участі в місії ЄС в Косово. МЗС Латвії висловлює упевненість в тому, що мирний і демократичний розвиток Косово є запорукою безпеки і стабільності в західнобалканському регіоні.

У повістці роботи МЗС стоїть питання про призначення посла Латвії в Косово. Його кандидатура вже підібрана, повідомляє NEWSru.

Зараз ви читаєте новину «Латвія встановила дипломатичні відносини з Косово». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода