Вівторок, 29 квітня 2008 10:25

Латвія модернізує бойовий флот

Військово-морські сили Латвії протягом трьох років відремонтують двигуни на всіх наявних кораблях, повідомляє NovoNews. Вартість робіт оцінюється приблизно в 4,5 мільйона доларів. Відповідний контракт буде підписаний з лієпайською компанією Motors grupa, яка була єдиним учасником проведеного латвійським флотом тендеру.

Нині ВМС Латвії мають у своєму складі 2 штабні корабля, 4 патрульні катери, 5 мінно-тралових кораблів, 5 катерів берегової охорони і 2 судна забезпечення. Технічний стан практично всіх латвійських кораблів оцінюється як незадовільний. Більшість з них перебувають в експлуатації більше 40 років.

Крім ремонту двигунів на наявних кораблях командування ВМС Латвії в рамках програми модернізації планує в період 2010-2012 років поповнити бойовий склад флоту п`ятьма новими патрульними кораблями. Вартість проекту оцінюється в 85 мільйонів доларів. Контракт на будівництво кораблів підписаний з Ризьким кораблебудівним заводом, повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Латвія модернізує бойовий флот». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода