Пʼятниця, 22 серпня 2008 12:04

Кораблі НАТО увійшли в Чорне море

Два кораблі НАТО увійшли до акваторії Чорного моря для забезпечення проведення гуманітарної акції по доставці вантажів Грузії, повідомило РІА Новости високопоставлене джерело у військово-морських колах Туреччини.

"Два фрегати НАТО пройшли протоку Босфор напередодні пізно увечері і вийшли в акваторію Чорного моря", - сказав співбесідник.

За його даними, до акваторії Чорного моря увійшли кораблі Німеччини і Іспанії.

"Німецький фрегат "Любек" і іспанський "Адмірал Хуан де Борбон", які увійшли до акваторії Чорного моря, входять до складу угрупування кораблів НАТО, яка нарощуватиметься в найближчий день", - сказало джерело.

Джерело також повідомило, що до складу угрупування кораблів НАТО в Чорному морі увійде близько семи суден.

"В основному, це ракетні фрегати. Угрупування формуватиметься протягом найближчих днів в західній частині Чорного моря", - повідомив він.

Крім того, джерело не виключило, що для забезпечення гуманітарної операції можуть бути привернуті кораблі Болгарії і Румунії.

"Не виключено, що для забезпечення гуманітарної операції можуть бути привернуті і кораблі України", - відзначив він.

За його словами, в даний час до складу угрупування входять кораблі Німеччини, Іспанії, США і Польщі.

Раніше адміністрація США ухвалила рішення про доставку до Грузії гуманітарної допомоги силами військової авіації і кораблів ВМС.

Зараз ви читаєте новину «Кораблі НАТО увійшли в Чорне море». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода