Четвер, 21 серпня 2008 13:22

Китайський банк оголосив себе найприбутковішим в світі

IndustrialandCommercialBankofChina (ICBC), найбільша кредитна організація Китаю, оголосила себе найбільш прибутковою в світі, повідомляє AFP. Чистий прибуток банку в першому півріччі 2008 року склав 64,879 мільярдів юанів (9,4 мільярда доларів). Прибуток ICBC збільшився на 56,75 відсотка в порівнянні з аналогічним періодом 2007 року.

Як повідомляє Bloomberg, раніше найбільш прибутковим банком в світі був британський HSBC, що отримав за підсумками півріччя чистий прибуток в 7,72 мільярда доларів. Як очікується, за підсумками 2008 року чистий прибуток китайського банку складе близько 17,5 мільярдів доларів.

За словами керівництва ICBC, банку вдалося отримати такий крупний прибуток завдяки тому, що він практично не постраждав від світової фінансової кризи, причиною якої стали масові неповернення кредитів, видані банками неблагонадійним позичальникам. Як уточнює Bloomberg, об"єм списань активів фінансовими організаціями по всьому світу склав 505 мільярдів доларів.

Зараз ви читаєте новину «Китайський банк оголосив себе найприбутковішим в світі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода