Ексклюзиви
Пʼятниця, 25 квітня 2008 09:22

Китай вирішив відкласти відкриття Тибету для іноземних туристів на невизначений термін

Відкриття Тибету для відвідин іноземними туристами відкладається, не дивлячись на попередні заяви Китаю про те, що цей автономний район КНР буде відкритий для іноземних туристів з 1 травня. Відповідна інформація розміщена сьогодні на офіційному новинному інтернет-порталі "Чжунго ван".

Разом з тим наголошується, що китайські туристи вже можуть відвідувати Лхасу (адміністративний центр Тибету) і ряд інших міст Тибету з 23 квітня, що стосується жителів Гонконгу й Макао, то така можливість їм буде надана в наступному місяці.

Обмеження туристичних поїздок було введене китайською владою після "подій 14 березня", коли в Лхасі відбулися масові безлади, які забрали життя 19 людей, зокрема одного співробітника правоохоронних органів. Після погромів в Тибеті аналогічні інциденти трапилися і в деяких інших місцях компактного проживання тибетців, передає ІТАР-ТАРС.


Зараз ви читаєте новину «Китай вирішив відкласти відкриття Тибету для іноземних туристів на невизначений термін». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода