Ексклюзиви
Вівторок, 15 липня 2008 09:08

Китай створює антимонопольний комітет

У Китаї до початку серпня буде створено антимонопольний комітет, повідомляє у вівторок газета "Сіньцзін бао".

Нова структура з"явиться в рамках міністерства комерції КНР. Її основними завданнями стануть "перевірка діяльності компаній, створених на основі як національного, так і зарубіжного капіталу, а також контроль за злиттям та укрупненням корпорацій" пише видання.

Антимонопольні структури будуть утворені також в Держкомітеті КНР у справах реформ і розвитку і торгівельно-промисловому управлінні КНР. Вони будуть уповноважені відповідно проводити розслідування із цінових монополій та зловживань домінуючою позицією на ринку.

Всі ці організації створюються напередодні набуття чинності 1 серпня антимонопольного закону КНР. Таким чином, створюється механізм виконання нового законодавчого акту. Очікується, що перші антимонопольні розслідування почнуться вже в серпні.

Так, китайські ЗМІ повідомляли в червні, що низка виробників програмного забезпечення в КНР має намір подати скаргу на корпорацію "Майкрософт" зі звинуваченням в зловживаннях домінуючою позицією на ринку, повідомляє РИА "Новости".

Зараз ви читаєте новину «Китай створює антимонопольний комітет». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода