Четвер, 03 липня 2008 17:59

Китай і надалі потерпає від ударів стихії

Вода і посуха одночасно атакують різні провінції Китаю. Завдано масштабної шкоди господарству країни. Лиха змінили долю 50 мільйонів людей. Прогнози ж залишаються невтішними. Синоптики передрікають нові тайфуни над Піднебесною.

Стихія не полишає терени Китаю. Зливи, повені та спека випробовують на міцність жителів Піднебесної. З початку червня вже загинуло понад 250 людей, доля 64 поки невідома.

Стихійні лиха обрушились одразу на центральні, північні та південні провінції. Зруйновано 200 тисяч будинків, затоплено 3 мільйони гектарів сільгоспугідь, постраждало 50 мільйонів людей. Серед основних причин таких великих втрат - ранній початок сезону дощів і тропічних тайфунів. У квітні – тайфун "Неогурі", а у червні циклон "Феншень" завдали колосальних збитків.

Скоро очікують нових злив у районі ріки Хуанхе, на півночі й у постраждалих від нещодавнього землетрусу провінціях на південному заході Китаю. Влада запевняє, що вживає усіх заходів, щоб захистити населення у сезон дощів, а також належним чином провести Олімпійські ігри, повідомляє ICTV.

Зараз ви читаєте новину «Китай і надалі потерпає від ударів стихії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода