Четвер, 17 квітня 2008 15:18

Китай говорить, що відкритий для діалогу з Далай-Ламою

Не дивлячись на дії "кліки Далай-лами", Китай як і раніше відкритий для діалогу з ним, заявила в Пекіні в четвер офіційний представник МЗС КНР Цзян Юй.

За її словами, Китай "неодноразово підкреслював, що проявляє терпимий підхід, двері для діалогу відкриті".

Китай готовий відновити консультації у випадку, якщо Далай-лама "кине спроби розколоти країну, саботувати проведення Олімпіади і провокувати акти насильства", сказала дипломат.

Разом з тим, вона відзначила, що зроблений прихильниками так званої "незалежності Тибету" "ряд кримінальних вилазок не тільки в Китаї, але і по всьому світу, їх спроби зірвати естафету вогню Олімпіади-2008 серйозно підірвали основу відновлення діалогу".

Пекін звинувачує Далай-ламу в спробах відколоти автономний район Тибету від КНР. Спровоковані прихильниками незалежності Тибету в середині березня безлади у ряді китайських провінцій, де живуть тибетці, "демонструють дійсні наміри Далай-лами", вважають власті КНР, повідомляє РІА "Новини".

Зараз ви читаєте новину «Китай говорить, що відкритий для діалогу з Далай-Ламою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода