Вівторок, 06 травня 2008 13:42

Киргизія збирається легалізувати проституцію

Низка киргизьких громадських організацій за підтримки місцевих політиків виступила з пропозицією легалізувати на території республіки проституцію. Киргизія може стати першою мусульманською країною, яка зважиться на такий крок.

Прихильники легалізації проституції вважають, що реформа дозволила б забезпечити додаткові надходження до бюджету, адже на території країни працюють, як мінімум, декілька тисяч нічних метеликів, вартість послуг яких різниться від десяти до декількох сотень доларів. А такі низькі тарифи залучають до Бішкеку секс-туристів з сусідніх країн, пише MIGnews.com.

Ще однією підставою для легалізації найдавнішої професії стане відновлення прав робітниць і працівників панелі, які піддаються приниженням і з боку сутенерів, і з боку правоохоронних органів. Ухвалення законопроекту надало б їм сексуальний захист, а вимога про регулярне проходження путанами медогляду сприяло б скороченню темпів розповсюдження СНІДу.

Як зазначила депутат республіканського парламенту Галина Кулікова, "проституція в Киргизії була, є і буде. Давайте дивитися на неї, раз вже нікому в світі не вдалося її викоренити, як на один з видів бізнесу. Як ні крути, це теж професія, причому найдавніша".

Але в ідеї є й супротивники, котрі нагадують про те, що Киргизія - мусульманська держава, і що суспільство не готове до легалізації проституції, яку віруючі люди сприймуть як образу.

Разом з ідеєю легалізації проституції в Киргизії вже в черговий раз запропонували узаконити багатожонство. Ініціатива, так само як і в першому випадку, виходить від депутатів парламенту. Але якщо проституція - проблема малозабезпечених родин, то по декілька дружин мають найчастіше люди заможні. Аргументи легалізації багатожонства практично ті ж: "багатожонство є, воно не завдає шкоди, так давайте його узаконимо", передає Isra.com.

Зазначимо, пропозиції щодо легалізації діяльності "нічних метеликів" періодично звучать і в Україні.

Так, відомий боксер і політик Віталій Кличко в своїй промові, яка стосувалася обговорення організації футбольного чемпіонату Європи 2012 року в Україні і Польщі, заявив, що, можливо, організаторам ЄВРО-2012 потрібно буде вдатися до нетрадиційних заходів.

Серед таких заходів Кличко назвав легалізацію проституції, а також заборону на розпивання спиртних напоїв на вулиці, щоб не шокувати європейців, повідомляє NEWSru.ua.

Зараз ви читаєте новину «Киргизія збирається легалізувати проституцію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода