Середа, 13 серпня 2008 13:30

Індійська поліція застрелила 14 мусульманських демонстрантів

У індійському штаті Джамму і Кашмір сили безпеки відкрили вогонь по мусульманських демонстрантах, які, порушивши комендантську годину, вийшли на вулиці, з вимогою незалежності від Індії. Щонайменше, 14 людей було убито, більше 100 дістали поранення.

Виступи сепаратистів пройшли відразу в декількох частинах Кашміру. Більше 20 тисяч людей вийшли на вулиці в місті Бандіпора, розташованому в 60 кілометрах від літньої столиці штату Джамму і Срінагар.

Поліція також була вимушена розігнати мітинг на півдні Срінагара, при цьому три людини загинули, в їх числі один місцевий журналіст. У самому Срінагарі більше 10 тисяч людей зібралися на похорони лідера сепаратистів Шейха Абдул Азіза.

Абдул Азіз був убитий в понеділок 11 серпня під час розгону стотисячної демонстрації кашмірських мусульман, які під його керівництвом прямували до кордону в пакистанську частину Кашміру. Вони вимагали зняти блокаду, яку індуси в Джамму і Кашмірі фактично ввели проти торговців-мусульман, перекривши головну дорогу штату і зупиняючи машини з товаром, повідомляє Lenta.ru.


Зараз ви читаєте новину «Індійська поліція застрелила 14 мусульманських демонстрантів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода